AMP
FIBER PATCH CORD LC/SC 5MT OM3 SM

Ürün Özellikleri

Kablo Tipi Fiber Patch Cord
Uzunluk 5 mt.
Renk -
Açıklama 1 FIBER PATCH CORD LC/SC 5MT OM3 SM
Garanti Süresi 24

- See more at: http://www.eortak.com/store/ProductDetails.aspx?productid=253447#sthash.2oeYFHnN.dpuf

© Copyright 2019 PROGEN Grup Elektrik Elektronik Bilgisayar İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.