HCS
P.CORD FO SC-LC DUP. 50 MİC 1M OM3

Ürün Özellikleri

Kablo Tipi Fiber Patch Cord
Uzunluk 1 mt.
Renk -
Açıklama 1 P.Cord FO SC-LC Dup. 50 Mic 1m OM3
Garanti Süresi 12

- See more at: http://www.eortak.com/store/ProductDetails.aspx?productid=253983#sthash.1F9x5rZi.dpuf

© Copyright 2019 PROGEN Grup Elektrik Elektronik Bilgisayar İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.